Artisti seekordne väljalase on teine lugu kolmeosalisest triloogiast koos NOËP’iga.”Place Beyond the Pines” ilmus plaadifirma Smuuv Recordsi alt, mis tegutseb Baltikumis partnerluses Warner Musicuga.

Raul Ojamaa avaldab loo tagamaid: ”“Place Beyond the Pines” on varahommikuni kestnud reivi lugu, suvepeod ja festivalid nagu näiteks I Land Sound. Mulle kõlab see nagu karge suvehommik, mida toonivad jahe ja värske õhk. Video materjal on pärit Lõuna-Eestist. Olen ise siit pärit ning minu “koht mändide all” on just Võrumaal. Lõuna-Eesti vapustavalt ilus loodus ei ole kunagi liiga palju tähelepanu saanud.”

 

NOËP seletab lahti pealkirja: “Rauli demo kuulates teadsin juba esimesest bassinoodist, et tahaksin selle looga midagi teha. Mul tekkis peas üks lugu, mida hakkasin ka lüürikas jutustama. Miskipärast tuli mulle pähe filmi pealkiri ‘Place Beyond the Pines’. Googeldades leidsin pealkirjale kaks tähendust. Esiteks on see viide linnale USAs. Teiseks on miskit põnevamat – koht, kust leiad oma deemonid, saatuse või mõlemad. See viimane sobis ootamatult hästi juba olemasoleva idee tuumaks ja kokkusiduvaks lauseks. Arvad, et oled, kas üksi või kellegagi koos oma saatuse leidnud, kuid see ei pruugigi nii olla…”.

 

Raul Ojamaa “Place Beyond the Pines” (feat NOËP) videos on kasutatud Priidu Saarti poolt eelmisel aastal filmitud Lõuna-Eesti loodusmaterjali, mille on oma käe järgi vorminud ShardFX meeskond, kes kujundasid filmitud kaadrid omakorda unikaalseks ja psühhedeelseks maailmaks.

 

Raul Ojamaa teatas 28. jaanuaril läbi sotsiaalmeedia, et alustab oma soolokarjääriga. Ta on varasemalt tuntud kitarristina bändidest Miljardid ning Gram-Of-Fun ning teinud produtsendina koostööd mitmete Eesti tunnustatud artistidega nagu Lenna, Nublu jt. Tema esimene sooloartistina avaldatud lugu Moonstrk” (feat.NOËP) ilmus plaadifirma Smuuv Records alt 28. veebruaril.

 

Täna, 23. aprillil algusega kell 21:30 toimub sotsiaalmeedia vahendusel Place Beyond the Pines (feat. NOËP)singli Raul Ojamaa LIVE esitluskontsert. Liitu virtuaalse üritusega SIIN

 

Kuula Raul Ojamaa “ Place Beyond the Pines” (feat. NOËP) SIIT

Lae audio alla SIIN

 

Viited:
Youtube:
SIIT

FB :https://www.facebook.com/ojamaamusic

IG: https://www.instagram.com/raulojamaa/


Lisainfo ja kontakt:

Liisi Ree

Tel: (+372) 5202 389

e-post: liisi@smuuv.ee

https://www.facebook.com/SMUUVmusic

https://www.instagram.com/smuuvmusic/

HitsRadioOnline

FREE
VIEW