Ed Sheeran lasi oma vampiirist alter ego valla uue singli “Bad Habits” muusikavideos

End miljonite inimeste südamesse laulnud Ed Sheeran on tagasi uue eufoorilise looga “Bad Habits”, mida saadab müstiline muusikavideo, lavastajaks hinnatud režissöör Dave Meyers (Billie Eilish, Coldplay, Kendrick Lamar). Videos on Ed kehastunud vampiirist alter ego tegelaskujuks.

Sheeran on veetnud paar viimast aastat veidi rohkem tähesärast eemal kui tavaliselt. Selleks on ka mitmeid põhjuseid, nagu näiteks taastumine kaks aastat kestnud rekordiliselt edukast “Divide” albumi kontserttuurist või armsa tütre sünd, millele järgnes värske lapsevanema rolliga harjumine. Siiski on Ed Sheeran tõestanud end erakordselt uuendusmeelse artistina, suutes uue loo “Bad Habits” huvitava kõlaga taas fänne üllatada. Laulu kaasautoriteks on Sheerani pikaajalised partnerid Johnny McDaid (“Shape of You”) ja üks hetke nõutum Briti produtsent FRED (“No.6 Collaborations Project”).

“Mul on nii hea meel uue muusikaga tagasi olla. Soovisin, et loo “Bad Habits” muusikavideo keerleks halbade harjumuste ja samas ka fantaasiamaailma ümber, mistõttu otsustasingi vampiiride kasuks. Selle karakteri mängimine oli super lõbus, kui kõrgused välja arvata (see osa filmimisest ei olnud nii lõbus),” rääkis Sheeran.

Uue loo tähistamiseks, annab Ed UEFA Euro 2020 meistrivõistluste raames etteaste Ipswich Town jalgpalliklubi Portman Road staadionil juba täna õhtul, 25. juunil kl 23:00. Etteastet kantakse üle TikTok’i platvormil, Ed Sheerani kanalil (@edsheeran). Esitamisele tuleb esmakordselt värskelt ilmunud singel “Bad Habits” ja mõned fännide lemmikud. Möödunud kuul selgus ka põnev uudis, et Ed Sheeran on Ipswitch Town jalgpalliklubi esimeeskondade sponsor.

Kõige selle möllu kõrval tegeleb muusik aktiivselt ka uue albumi salvestamisega.

HitsRadioOnline

FREE
VIEW